Dodacia lehota a doba vyhotovenia

Fotoplátno ( fotky na plátne )

Pri objednávke fotoplátna ( fotky na plátne ) realizujeme výrobu teda tlač a rámovanie na druhý až piaty pracovný deň od prijatia objednávky. Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Váš obraz na stenu Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Celková doba dodania je max. 7 dni od objednania. Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 3 dní.

Foto na pvc doske ( fotka na plastovej tabuli)

Pri objednávke foto na pvc doske (fotka na plastovej doske) realizujeme výrobu teda tlač a kašírovanie (lepenie) na druhý až piaty pracovný deň od prijatia objednávky. Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Váš obraz na stenu Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Celková doba dodania je max. 7 dni od objednania. Zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom je však do 3 dní.

Expresné vyhotovenie Vašej objednávky realizujeme do 1 pracovného dňa od zadania objednávky. Podmienkou je realizovať objednávku do 11:00 v pracovný deň. Celková doba doručenia je max. 2 dni (48hod). Pre expresné vyhotovenie Vašej objednávky Nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0904 681 921 alebo mailom info@deviant.sk alebo pri zadávaní objednávky vložte do poznámky expresné vyhotovenie.

Poplatky za doručenie a platba

Pri každej objednávke fotoplátna si účtujeme poplatok za poštovné v paušálnej sume : 4.20€

Pri objednávkach na dobierku si účtujeme paušálnu sumu (dobierečné) : 0€

Pri objednávkach, ktoré sú označené ako express teda musia byť doručené do 2dní si účtujeme paušálny poplatok : 10€ ku každému objednanému obrazu.

Pri nepredvídateľných okolnostiach (poškodenie-oprava výrobných strojov a čakanie náhradných dielov, nadmerné množstvo objednávok pri akejkoľvek akcii ) môže nastať posun hore uvedených dodacích lehôt. Oneskorenie dodávky tovaru zákazníka neoprávňuje k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy z ceny tovaru či ceny doručenia.

*) Produkty, ktoré sú vytvárané podľa osobitných požiadaviek zákazníka majú dodaciu lehotu 7 pracovných dní. Ide väčšinou o obrazy ako sú hrnčeky, obrazy na plátne, fotky na plátno, koláže na plátne a podobne.