Novinky

Foto na plátno ako unikátny doplnok

Foto na plátno je skvelý spôsob ako originálne  zvečniť pamätné momenty – svadbu, dovolenku, oslavu, alebo fotografie svojich blízkych. Vytvoríme Vám luxusný obraz z vlastnej fotografie v modernom prevedení. Stačí si vybrať svoju obľúbenú snímku a my ju premeníme na nadčasovú pamiatku. Plátno má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá dodá fotografii nezameniteľný efekt. Foto na plátno má vysokú odolnosť farieb voči vyblednutiu počas dlhých rokov.

Prečo tlačiť foto na plátno

Najkrajšie spomienky zo spoločných dovoleniek, výletov či z detstva nám aj po dlhšom čase pripomenú najlepšie fotografie. Vždy sa snažíme zachytiť tie najkrajšie momenty či už mobilom alebo fotoaparátom. Častokrát však tieto fotky končia uložené v počítači, telefóne či inom externom médiu bez toho aby si na nich ktokoľvek spomenul. Tento spôsob uchovávania spomienok nie je poľa môjho názoru najvhodnejší. Však si priznajme koľkokrát ste si po dovolenke prezreli fotky uložené v telefóne. Možno tak mesiac po dovolenke a neskôr padli s ostatnými do zabudnutia. Pritom v našom telefóne či počítači máme toľko krásnych fotiek, ktoré by bolo škoda ukrývať pred svetom. Prečo by ste sa nemohli pochváliť fotkou vytlačenou na plátne pred známymi? Veľa fotiek sa len tak prelistuje pritom by si zaslúžili oveľa viac pozornosti.

Foto na plátno alebo obraz z fotky je v tejto dobe „in“. Vašej fotografii dodá nádych umenia a nepochybne je to aj praktické a účelné. Obraz z fotky zavesíme na stenu bez žiadnych problémov. Nepotrebujeme žiadny rám a vydrží dlhšie ako v papierovej podobe. Kvalitná štruktúra plátna dodá fotografii tretí rozmer a robí ju živšou a zaujímavejšou. Väčšine fotografiám tlač na plátno jednoducho pristane.

Young specialist in uniform looking through online ideas for printing in his workshop

Pred desiatkami rokov boli moderné fotky v malých drevených rámčekoch, dnes však túto úlohu preberá plátno. Veľa novomanželov si nechá aspoň jednu spoločnú svadobnú fotografiu vyhotoviť ako obraz a zavesia si ju na stenu vo svojom novom domove. Obraz zväčša visí nad ich manželskou posteľou a foto na plátne im pripomína ich veľký šťastný deň.

Rodinné fotenie v ateliéroch nie je v tejto dobe nič neobvyklé a namiesto len fotiek v papierovej forme si často krát rodiny nechajú vyhotoviť veľké foto na plátno, ktoré zdobí neskôr ich spoločné priestory v obývacej izbe alebo jedálni. Fotenie sladko spiaceho novorodenca je pre každého rodiča nádhernou spomienkou na nezabudnuteľné obdobie ich života. Pri tomto druhu fotiek sa trend veľmi rýchlo presunul z papierových fotografií na plátno. Fotografie na lesklom papiere ostanú ležať v albumoch, či krabici a prezerajú sa raz za pár rokov. Rodičia si však nechajú vyrobiť často krát foto na plátno, ktoré visí v ich detskej izbe a môžu sa tešiť z toho ako ich dieťa rýchlo rastie ale nezabudnú nato aké bolo nedávno malé.


Na našej stránke Deviant nájdete aj množstvo iných nápadov, a možnosti personalizovaných predmetov na každý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *