Novinky

Pripravte si svoju výzdobu na sviatky – foto na plátno

Rodinné večierky, veľa chutného jedla, darčeky a sviatočná výzdoba. Kde vôbec začneme? Nič nerobí sviatočnú atmosféru viac, ako slávnostná výzdoba, nástenné umenie vo forme foto na plátno, či rôzne dekorácie, ktorá sú príjemné, teplé a vhodné na oslavu tohto nádherného obdobia. Tu vám pomôžeme pripraviť domácu výzdobu na sviatky a potešiť tak svoju rodu a hostí v tomto roku.

Na prvom mieste v zozname vašich úloh predtým, ako sa pustíte do zdobenia, by mali byť prípravy spojené s upratovaním. Nemusíte sa však báť, že treba vyčistiť každý kút v dome, stačí ak osviežite váš domov a budete pripravený vítať hostí na sviatky. Ak ku vám príde na sviatky rodina alebo priatelia z väčšej diaľky, je to ideálny čas na prípravu hosťovskej izby. Ak uvidia vo svojej izbe foto na plátno vo sviatočnej atmosfére určite ich to poteší.

Krásne personalizové obrazy od deviant.sk

Dodajte svojej výzdobe teplo

Zima so snehom nám pripraví veľa zábavy, váš domov by mal byť však počas vianočných sviatkov teplý a útulný. Tieto chladné dni vyžadujú teplé farby a pohodlné doplnky. Vymeňte svoje ľahké bavlnené prikrývky za pletené deky, pridajte kárované vzory alebo vankúše s vianočnou tematikou. Sviatočné farby, ako sú červená, zelená zlatá, sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu interiéru teplo.

Vytvorte si nezabudnuteľné spomienkové obrazy

Slávnostné nástenné umenie

Ďalším jednoduchým spôsobom, ako urobiť domácu výzdobu slávnostnou a príjemnou, je jednoducho vymeniť vaše nástenné umenie za foto na plátno, ktoré zobrazuje farby a motívy zimnej sezóny. Môžete si tiež priniesť trochu lásky a radosti do svojho domu zarámovaním nádhernej vianočnej fotky, pretože sviatky sú skutočne o rodine.

Každý deň si na Vašu spomienku uchovanú v obraze spomeniete

Prestrite stôl

Stôl je miesto, kde sa stretáva rodina a priatelia, aby oslavovali, zdieľali príbehy a smiali sa. Vytiahnite teda tento rok všetky dekorácie na váš stôl. Pripravte si luxusné jedlá, obrusy, servítky, slávnostný príbor, poháre na víno, sviečky, kvety a váš stôl bude nádherným stredobodom.

Uvítací vchod

Vaša obývačka a jedáleň sú určite vyzdobené a pripravené na sviatky, ale nemôžete  však zabudnúť vyzdobiť vchod do svojho domova. Je to vaša šanca poskytnúť hosťom prehľad o tom, čo je vo vnútri, a nechať ich cítiť radosť zo stretnutia s rodinou. Ozdobte si dvere vencom, zaveste niekoľko pančúch, pridajte farebné svetlá alebo sviečky. Bez ohľadu na to, čo oslavujete, výzdoba bude šíriť sviatočnú atmosféru po celom vašom dome. Môžete tiež zavesiť niektoré svoje vianočné foto na plátno do vchodu, aby sa členovia vašej rodiny a hostia usmiali už pri vchode do vášho domu.

Veselé vône

V chladnejšom období je nevyhnutné zmeniť aj vône z letného vánku na škoricu, klinčeky alebo mandarínky. Je dôležité, aby váš domov príjemne voňal a šírili sa ním tie krásne nostalgické arómy. Jednoduchý a príjemný spôsob, ako to dosiahnuť, je zapálenie vonných sviečok. Voľba červenej, bielej, zelenej alebo metalických odtieňov farieb sviečok bude tiež skvelým doplnkom vašej sviatočnej dekorácie.

Objednávajte na: DEVIANT.SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *