Novinky

Foto na plátno – Čo robiť s fotografiami z dovolenky ?

Dovolenka je skvelou príležitosťou zachytiť úžasné dobrodružstvá a jedinečné pamiatky pomocou telefónu alebo fotoaparátu. Hory, architektonické budovy, nové jedlo a všetku krásu čo vám nové miesto ponúka budete chcieť určite dokumentovať. Či už sa chystáte na výlet, máte naplánovanú lukratívnu dovolenku alebo poznávací zájazd, tu sú spôsoby, ako sa k týmto špeciálnym momentom a miestam môžete vracať aj v nasledujúcich rokoch.

Foto na plátno - zachová vaše spomienky vo farbách
Foto na plátno – zachová vaše spomienky vo farbách

Kamkoľvek vás nohy zavedú – foto na plátno uchová spomienky

Nedávno ste boli na dovolenke s rodinou alebo ste sa vybrali na turistiku osamote ? Spomienky pretavené do fotografie predstavujú najkrajšie momenty. Zavesenie obľúbenej cestovnej foto na plátno na chodbu alebo nad gauč v obývacej izbe je perfektný spôsob, ako si pripomenúť svoj výlet zakaždým, ako okolo neho prejdete. Zavesenie fotografie na plátno u vás doma bude pôsobiť nie len ako pútavá dekorácia, ale vás bude motivovať k odkladaniu prostriedkov na zrealizovanie nového svetového dobrodružstva.

Zarámujte si Vaše zážitky - Foto na plátno
Zarámujte si Vaše zážitky – Foto na plátno

Ak hľadáte niečo, s čím si ľahko zapamätáte spomienky na vaše cesty, stačí vám nástenka s mapou. Spolu s fotografiami z rôznych miest, pamiatok môžete vidieť miesta, ktoré ste navštívili a určiť miesta kam bude smerovať vaša nasledujúca cesta. Ak máte odloženú letenku alebo pohľadnicu pridajte si ju taktiež k mape. O chvíľu si uvedomíte že máte stenu z cestovateľskej galérie, ktorá vám pripomenie všetky spomienky.

Nasnímali ste nádherný krajinný záber, snehové vrchy čí prekrásne vodopády ? Máte úchvatnú fotografiu svojej rodiny, ktorá sa fotí vo výhľade? Ak sa chcete preniesť do dych berúcich výhľadov, ktoré sa vám naskytli na dovolenke, panoramatická tlač je to správnou cestou. Panoramatické foto na plátno vám umožní zachytiť ucelený pohľad a dodá výnimočný vzhľad každej miestnosti. Nie je nič krajšie, ako nasnímať záber širokej krajiny a predviesť ho doma, aby ho mohli vidieť všetci.

Máte prázdnu stenu a veľa nových spomienok vo forme fotografií, ktoré sú uložené vo vašom počítači, ale neviete, čo s nimi robiť ? Nechajte si ich vytlačiť a vytvorte nádherné zobrazenie z vašich obľúbených momentov. Všetko čo potrebujete je šnúrka, štipce na bielizeň, pár mihotavých svetiel a máte krásnu dekoráciu, ktorá vám vždy rozžiari úsmev na tvári. Ak chcete vytvoriť niečo originálne na dlhší čas, vyberte si svoje najobľúbenejšie fotografie a spravte si svoje vlastné foto na plátno, ktoré môžete zobraziť ako sadu. Vo vašom telefóne je dostatok spomienok na celý život. Je na čase spraviť výtlačky fotografií, ktoré vám ich budú denne pripomínať.

Objednávajte na: DEVIANT.SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *