Novinky

Foto na plátno – Výber nástenného umenia pre vašu kúpeľňu

Kúpeľňa je dôležitým a potrebným priestorom v každom dome. Prečo si teda nespraviť svoju vlastnú oázu oddychu a neskrášliť si ju pridaním foto na plátno alebo výtlačkov v rámoch a prebudiť tým steny v kúpeľni. Tu vám ponúkneme návod, ako si vybrať nástenné umenie do kúpeľne, ktoré pomôže premeniť čisto funkčný priestor na miesto, v ktorom sa budete tešiť tráviť svoj voľný čas.

Umenie v kúpeľni by malo byť schopné odolávať každodennej vlhkosti. Naše foto na plátno alebo obrazy na plátne sú odolné voči vyblednutiu, poškriabaniu, prasknutiu či deformácii. Znamená to že sú vhodné aj do prostredia kúpeľne.

Foto na plátno - personalizovaná kúpeľňa
Foto na plátno – personalizovaná kúpeľňa

Výber správneho štýlu

Nástenné umenie patrí do takmer každej miestnosti v dome. Visiace umenie alebo fotografie dodávajú vašim stenám pocit útulného domova, zmyselnosti a záujmu o dizajn. Kľúčom k dokonalému priestoru je doplniť ho s umením, ktoré sa zhoduje s témou a štýlom miestnosti. Ak máte modernú kúpeľňu, môžete uvažovať o abstraktných výtlačkoch alebo foto na plátno, čiernobielych výtlačkoch alebo scénických záberoch, ako je panoráma mesta či krajiny. Ak máte kúpeľňu skôr v bohémskom štýle či vintage, fantastickým doplnkom stien vašej kúpeľne budú plátna prírody, živé farby a dokonca rodinné foto na plátno sa bude skvele hodiť.

Pridanie farieb

Biele a svetlé steny pôsobia čisto a upravene, ale zároveň môžu pôsobiť príliš jednoduchým dojmom. Ak máte pocit že vaša kúpeľňa je nevýrazná, nemusíte celú kúpeľňu prerobiť či premaľovať. Stačí ak zavesíte farebné foto na plátno alebo výtlačky v rámčeku na stenu a dodáte žiarivej bielej kúpeľni ten správny šmrnc, živosť a farebnosť.

Foto na plátno - ako si vyzdobiť kúpeľňu, v ktorej sa budete cítiť dobre
Foto na plátno – ako si vyzdobiť kúpeľňu, v ktorej sa budete cítiť dobre

Pridanie textúry a vzoru

Ak máte chuť na niečo odvážne, ale nie ste pripravený na bláznivú tlač tapiet ci textúrovanú stenu, skvelý spôsob predstavujú foto na plátno alebo rôzne umelecké výtlačky v rámoch. Je to jednoduchý spôsob, ako pridáte vrstvy, vzory a hĺbku vašim múrom.

Výber miesta na zavesenie

Miesto, kde zavesíte svoje nástenné umenie, samozrejme závisí od veľkosti kúpeľne a dostupných stien. Ak máte samostatne stojacu vaňu, je stena za ňou krásnym miestom na váš obraz a vytvorí sa tak centrum pozornosti pre vaše umenie. Viacnásobné výtlačky sú príjemný a ľahký spôsob, ako vylepšiť výzdobu. Pokiaľ nemáte jednu veľkú tlač, môžete skúsiť dva výtlačky vedľa seba. Kľudne však môžete uložiť zvisle 2-3 foto na plátno na stenu vedľa zrkadla.

Objednávajte na: DEVIANT.SK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *